Strategia Piwot

Strategia gry w ruletkę "Piwot" została stworzona w oparciu o matematyczną teorię nierównej dystrybucji i związany z nią fakt, że numery trafiane w ruletce często powtarzają się w krótkich odstępach czasu.

Historia strategii piwot

Strategia piwotStrategia piwot powstała w oparciu o matematyczną teorię nierównej dystrybucji. Z pewnością nie jest tak stara, jak sama teoria, ale nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty jej powstania. Nieznana jest również osoba, która jako pierwsza użyła tego systemu. Jednakże te informacje nie są niezbędne, aby stwierdzić, że strategia piwot może przynosić niemałe zyski.

Czym jest piwot?

Piwot to strategia gry w ruletkę, która na pierwszy rzut oka może wydawać się dość skomplikowana, ale wystarczy krótkie objaśnienie by przekonać cię, że jest ona dość prosta i może być bardzo efektywna. Ta strategia nie wykorzystuje progresji, co czyni ją podobną do strategii 666 i strategii pięciu kwadratów. Jednakże jest to jedyne podobieństwo.

Wypróbuj strategię piwot za darmo

Unibet Kasyno ruletkaWypróbuj strategię piwot za darmo

Jak działa strategia piwot?

Korzystając ze strategii piwot, stawiasz jeden zakład typu straight w każdej rundzie. Zanim zaczniesz obstawiać, musisz się odpowiednio przygotować. Zacznij od obserwacji koła ruletki i notuj każdy numer, który zostanie wylosowany. Gdy któryś z numerów się powtórzy, stanie się twoim numerem, określanym jako "piwot". Teraz możesz rozpocząć grę.

Stawiaj swój zakład na piwot przez kolejne 35 rund. Cały czas notuj losowane numery, które pojawią się w trakcie gry.

Jeśli w ciągu wspomnianych 35 kręceń został trafiony twój numer, zacznij obstawiać kolejną liczbę, która do tej pory pojawiła się więcej, niż raz. To samo powinieneś zrobić, jeśli w ciągu 35 kręceń nie zostanie trafiony twój piwot.

Jak stosować system piwot?

Aby pozwolić ci lepiej zrozumieć strategię piwot, przedstawimy jej działanie na zasymulowanym przykładzie. Ale zacznijmy od zdefiniowania pewnych podstawowych danych:

Podstawowy zakład: $1
Obstawiany wynik: pojedynczy numer
Budżet na grę: nieskończony

Na potrzeby tego przykładu zasymulujemy 10 rund obstawiania. Wynik każdej rundy zostanie przedstawiony w tabeli zamieszczonej poniżej. W tym wypadku postanowiliśmy stawiać na numer 17.

Przyjrzyj się naszej symulacji i odkryj zalety strategii piwot:

Zakład numer:Wartość zakładu (PLN):Wynik:Wygrana/strata (PLN):Stan konta:
1 1 PLN przegrana (14) - 1 PLN - 1 PLN
2 1 PLN przegrana (11) - 1 PLN - 2 PLN
3 1 PLN przegrana (23) - 1 PLN - 3 PLN
4 1 PLN przegrana (22) - 1 PLN - 4 PLN
5 1 PLN przegrana (16) - 1 PLN - 5 PLN
6 1 PLN przegrana (14) - 1 PLN - 6 PLN
7 1 PLN przegrana (2) - 1 PLN - 7 PLN
8 1 PLN przegrana (4) - 1 PLN - 8 PLN
9 1 PLN przegrana (24) - 1 PLN - 9 PLN
10 1 PLN wygrana (17) + 35 PLN + 26 PLN

Jaki osiągnęliśmy zysk?

Powyższa symualcja jasno pokazuje, że zaledwie 1 zycięski zakład wystarczył, by dać nam zysk na poziomie 26 PLN. To najlepszy dowód na to, jak efektywna jest ta strategia. Zauważ, że przestaliśmy stawiać po wygranym zakładzie.

Jakie są zalety systemu piwot?

+ atrakcyjne zyski
+ łatwy w użyciu
+ nie trzeba stosować progresji

Jakie są wady systemu piwot?

- obstawiasz tylko 1 numer